ŞEYH ALİ SEMERKANDİ HAZRETLERİ (KS)

Niyet Hayır Akıbet Hayır

Nihat Hatipoğlu'nun İftara Doğru' programına video gönderen Çamlıderenin renkli simalarından mezarcı Emin ERTÜRK'ün anlattıkları ekran başındakilerin tüylerini diken diken etti. VİDEO ve devamı için tıklayın...

 

ATV ekranlarında yayınlanan Nihat Hatipoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen "Nihat Hatipoğlu İftara Doğru" programına video gönderen mezarcı Emin ERTÜRK Çamlıdere'de başından geçen ilginç bir olayı anlattı.

Mezarcı Emin ERTÜRK'ün  anlattıkları ekran başındakilerin tüylerini diken diken etti.

"YILAN ORAYA KISILIP ÖLMÜŞ"

30 yıldır mezarcılıkla uğraştığını belirten Emin ERTÜRK ;Bir gün mezar yaparken büyük bir yılan gördüğünü belirterek "Mezarın yarısına kadar girmişti. Oraya kısılmış ölmüş. Deliği biraz genişleterek yılanı çıkartım.

O esnada mezardaki kadının kefenini de gördüm. Ölümünün üzerinde  5 sene geçmiş  olmasına rağmen kefeni bembeyaz, tahtaları bile çürümemiş. Onu görünce çok duygulandım ve mezar başında uzun süre ağladım" dedi.

"ABDESTSİZ YERE BASMAZMIŞ"

Bu olaydan sonra kadınla ilgili detaylı bir araştırma yaptığını belirten mezarcı Emin ERTÜRK , "Kadın, abdestsiz yere basmazmış, kocasının önünü kesinlikle kesmezmiş, elinden geldiği kadarda fakir fukaraya yardım edermiş" dedi.

İŞTE O VİDEO

Bu video, ATV tarafından sağlanan içeriğe sahiptir. Videoyu izlemek için  alttaki  you Tube'da izleyin linkini tıklayın ;

YouTube'da izleyin  

Veyahut da  videoyu izleyebilmek için aşağıdaki  videoda  izle butonunu tıkladıkdan sonra açılan sayfada  You Tube'da izleyin linkini tıklayın .
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
ÇAMLIDERE İLÇESİNİN MAHALLELERİ
 
NİYET HAYIR AKIBET HAYIR


Üyelik Girişi
Zaman Akıp Gidiyor
Hava Nasıl Olacak
Takvim